Ev Temizliği

Evinizi temizlemek zaman alır ve bu da sizi sevdiğiniz şeyleri yapmaktan alıkoyar. İhtiyaç duyduğunuz anda esnek ev temizliği hizmetleri sunan Diyarbakır temizlik şirketi Gözde Temizlik ile kendinize ve ailenize daha fazla zaman ayırın.

Profesyonel ve güvenilir bir Diyarbakır temizlik şirketi arıyorsanız, başka yere bakmanıza gerek yok. Diyarbakır’da 10 yılı aşkın süredir ev temizliği deneyimine sahip olan temizlikçilerimiz, ayrıntı temizlik sağlamada uzmandır.

Sağladığımız Kalite

10 yıldır Diyarbakır temizlik şirketleri sektöründe müşterilerimize kaliteli ev temizliği hizmet sunmaktayız.

Deneyimli Temizlikçiler

Diyarbakır temizlik şirketi personelleri, ev temizliği hizmetinde deneyimli, sertifikalı ve tam donanımlı kişilerden oluşur.

Hak ettiğiniz temiz evin tadını çıkarın ve gerçekten sizin için önemli olan şeylere daha fazla zaman ayırın. Müşterilerimizin farklı ev temizliği ihtiyaçları olduğunu biliyoruz. Bu nedenle müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için alışılmışın dışında ev temizlik hizmetleri sunuyoruz.

Diyarbakır’daki profesyonel temizlikçilerimiz; günlük ev temizliğinden haftalık ev temizliğe hatta aylık ev temizliğine kadar tüm temizlik hizmetlerinde profesyoneldir. En iyi uygulamaları uygulayarak, müşteri hizmetlerimizi ve genel temizlik deneyimimizi her zaman iyileştiriyoruz. İçiniz rahat olsun, Diyarbakır ev temizliği hizmetlerimize defalarca güvenebilirsiniz.

Deneyimli temizlikçiler, size ev temizliğinde daha fazla yardımcı olur.

Deneyimli temizlikçiler, size ev temizliğinde daha fazla yardımcı olur.

Eviniz; yaşadığınız, arkadaşlarınız ve ailenizle vakit geçirdiğiniz yerdir. Size ihtiyacınız olan Kaliteli Temizlik Hizmeti sağlayacak Güven, Deneyim ve Uzmanlığa  sahip profesyonel temizlikçiler göndereceğiz.

Diyarbakır temizlik şirketi ev temizliği uzmanları ile tanışın.

Sizin emniyetiniz, güvenliğiniz ve memnuniyetiniz bizim bir numaralı önceliğimizdir. Bizimle, evinizin yeni tarzını kucaklayacak ve ailenizle kaliteli ve sağlıklı zaman geçireceksiniz.

Diyarbakır temizlik şirketi ev temizliği uzmanları ile tanışın.

Ev Temizliğinde Sıkça Sorulan Sorular

Ev temizliği hizmetimiz ile ilgili olarak müşterilerimizden aldığımız sık sorulan sorulardan bazılarına göz atın .
Sorularınıza hızlı yanıt arıyorsanız, e-posta ile bize ulaşın veya 0543 352 8781 numaralı telefondan bizi aramaktan çekinmeyin.

Diyarbakır temizlik şirketi olarak size her zaman uygun fiyatlı ev temizliği sunmayı hedefliyoruz. Ortalama ev temizliği fiyatı, temizlikçi başına günlük 100 ila 150 TL arasındadır. Ev temizliği fiyatı evinizin büyüklüğüne, temizlik türüne ve hangi semtte yaşadığınıza bağlıdır. Üç odalı, 140 metrekarelik bir evin temizliği ortalama olarak 250- 300 TL tutarken, 2 odalı bir daire 200 ila 250 TL’ den başlıyor. Boş ev temizliği fiyatlarımız 300-350 TL, inşaat sonrası ev temizliği fiyatlarımız ise 350-450 TL arasında değişmektedir.

Detaylı Ev Temizliği Fiyatlarımız 

Kimi işe aldığımız konusunda çok titiziz. Çalışanlarımıza zorlu standartlarımızı karşılamaları için birinci sınıf ev temizliği eğitimi verilir ve düzenli olarak kalite kontrol denetimi yaparız. Güven, işimizin hayati bir bileşenidir. Şirketimizin uzun yıllara dayanan başarısı boyunca yüzlerce müşterinin güvenini kazanmış olmaktan gurur duyuyoruz.

Ev temizliğinde asla iki kez düşünmenize izin vermeyen türden hizmet vererek ihtiyaçlarını karşılamaya çaba gösteriyoruz. Evinizi her ziyaret ettiğimizde aynı personeli evinize göndermek için elimizden geleni yapacağız.

Koşullar personel değişikliği gerektirdiğinde bile amacımız size ne olursa olsun tutarlılık sağlamaktır. Her çalışanımız, aynı verimli ve etkili temizlik tekniklerini kullanmak üzere kapsamlı bir şekilde eğitildiler. Bu sayede personellerimiz arasında asla bir fark bulunmamaktadır. Tüm personellerimiz ev temizliği ihtiyaçlarınızı kolaylıkla yerine getirebilirler.

Kesinlikle ev temizliği işimize garanti veriyoruz. Çünkü, Diyarbakır temizlik şirketleri arasında olmayan %100 memnuniyet garantili ev temizliği politikası özelliğine sahibiz.

Amacımız, size her seferinde mümkün olan en iyi ev temizliği sağlamaktır. Memnuniyetinize göre temizlik yapılmazsa, 24 saat içinde bizi arayarak ücretsiz telafi temizliği yapmak için temizlikçilerimizi evinize tekrar gönderelim veya bir sonraki ev temizliğinde size indirim sağlayalım.

Diyarbakır temizlik şirketi uzmanları, haftalık, iki haftalık ve aylık olarak düzenli temizlik hizmeti sunar.

Ek olarak, tek seferlik özel temizlik için hazırız. Bunlar, sadece biraz daha fazla yardıma ihtiyaç duyan müşteriler için içeri taşıma / çıkarma, derin temizlik, yeni yapı temizliği ve ara sıra bakım temizliğini içerir.

En popüler ziyaretimiz iki haftada bir, ancak ihtiyaçlarınıza göre planlama yapacağız.

Hayır. Diyarbakır temizlik şirketi Gözde Temizlik olarak amacımız, hayatınızdaki sorumluluklarınızın sayısını azaltmaktır.

Çoğu ev sahibi, ev temizliğinde meydana gelebilecek yaralanmalara ilişkin sorumluluğu üstlenmek istemezler. Profesyonel bir Diyarbakır temizlik şirketi olarak bir yaralanma durumunda personelimizin tüm unsurlarından sorumluyuz.