Dış Cephe Temizliği

Dış Cephe Temizliği

Bir müşterinin bir işletmeye ilişkin ilk izlenimi son derece önemlidir. Bu nedenle, her işletmenin müşterilerinin gözündeki imajına çok dikkat etmesi hayati önem taşır. Bir perakende mağazanız veya birinci sınıf bir oteliniz olsun, dış cephenizin temiz olması başarınızı artırır aksi halde müşteri kaybı yaşarsınız.

Dış cephe temizliği hizmeti almayıp dış cephelerinizi görmezden gelirseniz potansiyel müşteriler de işinizi görmezden gelir ve başka bir işletmeye giderler. Bu aşamada müşteri kaybetmek istemiyorsanız dış cephe temizliği hizmetinde yılların tecrübesine sahip Diyarbakır temizlik şirketi Gözde Temizlik ile hemen iletişime geçin.

Kaliteli Dış Cephe Temizliği

Dış cephe temizliği hizmetimizi sert kimyasallar kullanmadan yapmaktayız ve konutunuza asla zarar vermeyiz.

Dış Cephe Temizlik Personelleri

Dost canlısı, üniformalı temizlikçilerimiz güçlüğü en aza indirmek ve rahatlığı en üst düzeye çıkarmak için her türlü dış cephe temizliği yapmaktadırlar.

Dış cephe temizliği hizmetini düzenli olarak almak işyerinizin yada evinizin ömrünü uzatır. Yıllarca dış yüzeylerde bulunan kir ve lekelerin nasıl çıkacağı konusunda kendimizi eğittik. Bu sayede, size mükemmel sonuçlar sağlamak için her zaman doğru yöntemi kullanacağımızdan emin olabilirsiniz.

Uygun fiyatlı dış cephe temizliği hizmeti sunuyoruz.

Uygun fiyatlı dış cephe temizliği hizmeti sunuyoruz.

Sahip olduğunuz dış cephenin türü fiyatı etkileyecektir, bazı dış cephelerin temizlenmesi diğerlerinden daha uzun sürer. Dış cephe temizliği hizmetinin ortalama fiyatı 900 ila 1.500 TL arasında değişmektedir.

Dış Cephe Temizliği Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bazı insanlar evlerinde camları kendi kendilerine temizlemeyi tercih ederken, bu tür işleri profesyonel bir Diyarbakır temizlik şirketlerine bırakmayı tercih edenler de vardır. Sonuçta, Diyarbakır temizlik şirketleri dış cepheleri profesyonelce temizlemede uzmanlaşmıştır ve mümkün olan en iyi hizmeti sunmak için en iyi araçlara ve kimyasallara sahiptir.

Aşağıda dış cephe temizliği hizmetimiz hakkında müşteriler tarafından sık sorulan 4 soru bulunmaktadır.

Dış cephe temizliği fiyatını etkileyen birçok faktör bulunmaktadır.  Bu nedenle dış cephe temizliği fiyatıdış cephenin ne kadar büyük olduğuna ve ayrıca dış cephenin ne kadar erişilebilir olduğuna bağlı olarak değişecektir. Yine de bir fiyat vermek gerekirse dış cephe temizliği hizmetinin ortalama fiyatı 900 ila 1.500 TL arasında değişmektedir.

Güçlü yıkama veya basınçlı yıkama, yüksek basınçlı su spreyinin giderek artan uygulamasıdır. Özel olarak tasarlanmış pompalarla üretilen bu sprey, tipik bahçe hortumundan yüz kat daha güçlüdür. Dış cephenizde göze hoş görünmeyen küf, ve diğer kir lekelerini çıkarmak için kullanılır. 

Maalesef bu sorunun kesin bir cevabı yok. Çünkü dış cephenizde bulunan pencerelerin sayısına ve boyutuna ve evinizin yada iş yerinizin şekline bağlıdır. Dış cephe temizliği 5 ila 10 saat sürer.

Dış cephe temizliği için genel bir kural olarak, en az bir yılda bir veya mülkünüzün durumuna göre en fazla 2 yıl arayla yapılması gerekmektedir.