Diyarbakır Dezenfekte Şirketi

Diyarbakır Dezenfekte Şirketi

COVID-19 olarak da bilinen son koronavirüs salgını, evlerimizi sağlıklı tutmak için gerekli önlemleri almamızı hayati hale getirdi. Diyarbakır Temizlik Şirketi Gözde Temizlik, sizi ve ailenizi korona virüs salgınına karşı güvende tutmak için son teknolojik ürünlerle dezenfeksiyon hizmeti sunmaya başladı. Herkes evinde ve işyerlerinde huzurlu ve sağlıklı yaşasın diye müşterilerimize, nano dezenfeksiyon hizmeti verdiğimizi bildirmek isteriz.

Diyarbakır’da faaliyet gösteren, Diyarbakır’ın en büyük dezenfekte şirketi olarak tüm dünyayı etkisine alan korona virüse karşı uzman eğitimli ekiplerimiz aracılığıyla ticari ve konut hizmetleri kapsamında dezenfeksiyon hizmeti sunuyoruz. Gözde temizlik olarak, her türlü mekana dezenfeksiyon hizmeti sağlayarak halkımızın her zaman yanındayız.

Evler İçin Dezenfeksiyon Hizmeti

Ellerinizi düzenli olarak yıkamak ve sterilize etmek gibi önerilen adımlarını atmanız son derece önemli olsa da, evinizin tüm yüzeylerinin ve zeminlerinin de dezenfekte ve sterilize edilmesi gerekir. Evinizdeki tüm zararlı bakteriyelleri ve viral mikropları tüm yüzeylerden uzaklaştırmak için dezenfeksiyon hizmeti sunuyoruz.

Ev dezenfekte hizmetimizde tercih ettiğimiz ürünler uygun fiyatlı olup, zararlı kimyasal kalıntılar içermeyen düşük toksit oranlarına sahiptir. Ayrıca bu ürünlerin insanlar ve evcil hayvanlar için güvenli olduğu kanıtlanmıştır.

Ev Dezenfekte Hizmetini Nasıl Alabilirim ?

Ev temizliği randevusu oluşturmak kadar basit. 0543 352 8781 numaralı telefonu arayın yada iletişim sayfamızdan randevu oluşturarak bize ulaşın, tercih ettiğiniz tarih ve saatte evinizi dezenfekte etmek için ekiplerimizi gönderelim.

Ev Dezenfekte Fiyatı Nedir? 

Ev dezenfekte ücreti evinizin büyüklüğüne ve kullanılacak dezenfekte ürününe göre farklılık gösterecektir dezenfekte fiyatları için lütfen 0543 352 8781 numaralı telefondan bize ulaşın.

Ofisler veya İş Yerleri için Dezenfeksiyon Hizmeti

Daha hijyenik bir ortamda çalışmanın keyfini yaşamak için ofisinizden virüsleri ve bakterileri uzak tutacak Nano Dezenfeksiyon hizmetimizle tanışın. Yeni yeni sunmaya başladığımız Nano Dezenfeksiyon hizmetimiz ile artık iş yerinizi ve ofisinizi  %99.99 oranında virüslerden kurtarıyoruz! Günün çoğu kısmını ofisimizde yada iş yerimizde geçirdiğimiz için bu alanlar ikinci evimizdir. Peki ofisimizde yada iş yerimizde kaldığımız sürece gerçekten kendimizi güvende his ediyor muyuz?

Özellikle kapalı ve kalabalık olan ortamlarda detaylı temizlikle yok edilemeyen birçok bakteri ve virüs yaşam sürdürmektedir. Diyarbakır temizlik şirketi olarak Nano gümüş teknoloji hizmetimiz sayesinde %100 bitkisel dezenfektanlarla ofisinizi veya işyerinizi  sağlığınıza zarar veren bakterlerden ve virüslerden arındırılmasını sağlıyoruz.

Özel Dezenfeksiyon Hizmetleri

Özel dezenfeksiyon hizmetimiz hastanelerde, okullarda, kreşlerde, veteriner kliniklerinde, tıbbi ofislerde, üretim tesislerinde, depolarda, ofislerde, mağazalarda, restoran ve barlarda, spor salonlarında ve diğer işletmelerde kullanılmaktadır. Profesyonel dezenfeksiyon hizmetleri, insan trafiği yüksek işletmeler, klinikler ve hastaneler için idealdir. Tüm yıl boyunca korona virüs, soğuk algınlığı, virüs, mantar ve bakterilerin yayılmasını önleyin ve hemen şimdi 0543 352 8781 numaralı telefonumuzu arayarak ticari dezenfeksiyon hizmetimiz hakkında bilgi alın.

Dezenfeksiyon hizmetimizin faydaları :

  • Çabuk kurur, dezenfekte edilen alanlar 30 dakika içinde kullanılabilir
  • Sert temas yüzeylerini ve erişilemeyen alanları dezenfekte eder
  • Özel ve girintili temas noktalarının yüzey silinmesini içerir
  • Geniş alanları kısa sürede dezenfekte eder
  • Sert, gözeneksiz yüzeylerde virüsleri ve bakterileri 10 dakika içinde öldürür
  • Çevre dostudur, biyolojik olarak parçalanabilir, yanmaz ve zararlı değildir
  • Duman oluşturmaz ve kokuları ortadan kaldırır
  • Dezenfeksiyon Hizmeti sertifikasına sahibiz.
  • Banyolar, Lobiler, bekleme odaları ve resepsiyon alanları, Soyunma odaları, Restoranlar, Tiyatrolar, Ofis ortamları, Spor salonlar, Çocuk bakım merkezleri,Oteller, okullar ve üniversiteler, Belediyeler, ve Toplu taşıma araçları vb.. alanlarda sizi korur.

Şunlar da hoşunuza gidebilir